Red Papaya Agencja Interaktywna

Kontakt email, www
ul. Dobrzańskiego 1 zobacz inne firmy z Dobrzańskiego
20-262 Lublin , woj. Lubelskie

Agencje Interaktywne

Specjalizacje:

  • Agencje Interaktywne

O nas

W agencji Interaktywnej RED PAPAYA zajmujemy się kompleksową obsługę działań w obszarze Internetu. Z nami stworzysz responsywną stronę internetową, sklep on-line, dedykowaną aplikację mobilną na telefony komórkowe (Android, iOS, WindowsPhone). Wypromujemy Twoją stronę internetową w Google (pozycjonowanie stron, reklama AdWords), Social Mediam, przeprowadzimy targetowaną kampanię banerową i wdrożymy email marketing na potrzeby Twojej kampanii reklamowej. Zwiększ ruch na stronie i pozyskaj nowych klientów.

Ale to nie wszystko. W naszej ofercie posiadamy sieć monitorów reklamowych w pojazdach MPK (reklama w MPK: autobusy, tramwaje, metro) oraz ekrany zlokalizowane w atrakcyjnych lokalizacjach całej Polski (sklepy, stacje benzynowe).

Organizujesz wystawę, eskozycję, konferencję, wystawiasz się na targach, a może chcesz aby Twoja witryna sklepowa zaczęła mocno przyciągać uwagę klientów?

Z pewnością chcesz się wyróznić, aby inni dobrze zapamiętali Twoją ofertę.

Zbudujemy dla Ciebie niestandardowe formy przekazu w oparciu o najnowsze rozwiązania technologiczne (hologramy 3D, rzutniki, czujniki ruchu, monitory, beacony).

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.REDPAPAYA.pl